top of page
053A1448.jpg

Usługi

Stylizacja rzęs

Metoda 1:1

Jest to zabieg przedłużający lub zagęszczający rzęsy naturalne. polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej.

Metoda 5/8d

Jest to zabieg polegający na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się kępkę składającą się z 5-8 rzęs syntetycznych.

Metoda 2d

Jest to zabieg polegający na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się kępkę składającą się z 2 rzęs syntetycznych.

Lifting/Laminacja rzęs

Lifting rzęs to nieinwazyjny zabieg polegający na naturalnym podkręceniu i pogrubieniu rzęs.

Metoda 3/4d

Jest to zabieg polegający na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się kępkę składającą się z 3 lub 4 rzęs syntetycznych.

Efekty Kim/Mokry

Jedni z najbardziej spektakularnych aplikacji... WET LOOK oraz KIM EFАEKT. Dzięki złożonym, a nie rozłożystym kępkom rzęs, aplikacja jest bardziej wyrazista. 

Stylizacja brwi

Architektura brwi

Polega na wyznaczeniu linii brwi, idealnie pasujących do danej twarzy, mimiki i ewentualnych asymetrii. Po tym zabiegu Twoje brwi będą idealnie symetryczne.

Stylizacja brwi 

Naturalna stylizacja brwi z użyciem henny/farby. Ten zabieg jest przeznaczony dla Ciebie jeśli zależy Ci na naturalnym podkreśleniu włosków i jednoczesnym ich odżywieniu.

Laminacja brwi 

To idealna opcja dla tych u kogo włoski rosną w złym kierunku. Lub dla tych którzy chcą żeby brwi wyglądały ułożone, podniesione oraz da efekt ułożonych jak po zastosowaniu żelu.

Pakiety

Laminacja brwi+Lami rzęs

Pakietowo dbamy o twoje brwi i rzęsy. Chcesz uzyskać efekt naturalnie podkręconych rzęs  na stałe i ułożonych brwi 24/7 w krótkim czasie. Wykonując usługi w naszym salonie w pakiecie oszczędzasz swoj czas i pieniążki.

bottom of page